۱۲. داستان گرگ و سود تجارت

540

وقتی از یک جایی به بعد، همان شور و‌ حرارت سابق را نداریم و حواسمان به آن اهداف و انگیزه های اولیه نیست متاسفانه برخی ها می آیند و داشته ها و زحمات ما را می دزدند و ما همچنان اندر خم یک کوچه می مانیم. حرف های این پادکست برای آنانی که باید مراقب خودشان باشند تا در طول مسیر خاموش نشوند بسیار شنیدنیست.

دانلود

۱۱. پروفسور سمیعی تجارت باشیم.

1201

چه کنیم تا اطرافیانمان تبلیغاتچی و فروشنده محصولمان باشند و راهکارهایی داده ام تا بتوانید در جمعِ حرفه ای های صنف خودتان یکی از بهترین ها باشید.

دانلود

۱۰. این بُز را بکشید.

1563

ما قبل از اینکه به روزگار زمانه ببازیم به درون‌ خودمان می بازیم چرا که برخی در این روزگار ما و مثل ما زندگی می کنند ولی می رسند و لذت می برند. در این صحبتم، برایتان از یک شکاف بزرگ سخن گفته ام و راه رهایی از آن را با تمرین های کاربردی بیان نموده ام که امیدوارم انجام دهید و برسید و‌ بچشید.

دانلود

۹. برای ناصرالدین شاهِ درون مان

1835

وقتی در لحظه های حساس زندگی، نتوانیم جای درست و کار درست را پیدا کنیم و انجام دهیم اثرات نامطلوبش تا آخر عمر، شخصیت مان و عزیزان مان را رنج خواهد داد. در این پادکست از درد ‌و درمان های این لحظات سخن گفته ام.

دانلود

۸. دروغی بنام تعادل

2796

این پادکست را باید همه افرادی که وارد تجارت شده اند یا می خواهند بشوند، بشنوند که چرا نمی توانیم به شکل واقعی تعادل بین کار و زندگی ایجاد کنیم؟! برایتان از اصلِ این ذهنیت و راه های گذر از این سیاه چاله های انرژی سوز، راهکارهای عملی قرار داده ام.

دانلود

۷. طرز فکر یک تاجر ناموفق

3679

رفتارهای ما محصول افکار ماست و تاجری که بهداشت فکری و روانی ندارد، فرصت سوزترین تاجر می شود و با نشخوار فکری همه را اذیت می کند و خودش را ناموفق می سازد و در این پادکست یاد می گیرید چگونه این افراد را درک یا ترک کنید.

دانلود

۶. سرطان تجارت

2845

داستان زندگی یک انسان با استعداد، کاربلد و پرتلاش که در فقر از دنیا رفت و دو روحیه ویرانگری که ما را هم می تواند شکست دهد.

دانلود

۵. شناسایی سیاهچاله های تاجر

2262

از انواع فکر کردن هایی که می تواند ما را در اوج تجارت، به زمین بزند صحبت می کنیم تا راه رهایی را بیابیم.

دانلود

۴. خستگی و راه های درمان

2660

خسته شدن برای همه ما طبیعی است ولی ماندن در خستگی طبیعی نیست و در این پادکست ۱۰ راهکار عملی آورده ام تا در تجارتتان خسته نشوید و پرانرژی تر کسب درآمد کنید.

دانلود

۳. مهندسی رشد مالی قوی

2952

رفتارهای ایده آلی که می تواند از یک تاجر معمولی، یک تاجر بین المللی درست کند را به شما آموزش می دهم تا سرعت رشد مالی تان بیشتر از این باشد.

دانلود

۲. مهارت ثابت قدم بودن در تجارت

3069

خیلی از ما انسان ها در مقاطع مختلف، تجربه نرسیدن و تنبلی و رها کردن را داریم ولی نباید در تجارت، خالی شویم و یادتان می دهم با کیفیت بالا در تجارتتان موفق تر شوید.

دانلود

۱. حرف مردم و موفقیت مالی ما

3268

مهم نیست چند ساله تاجرم، مهم نیست چقدر پول خرج کردم، اگر بلد نباشم با حرف مردم چه کنم موفقیتم پایین است. اینجا یاد می دهم با حرف مردم چه کنیم که موفق تر باشیم.

دانلود

00:00 / 00:00